han Futbal

Sú pripravení na tretiu vlnu: Futbalisti Spartaka sa boli dať ZAOČKOVAŤ! FOTO

Aktuálne je síce situácia s pandémiou koronavírusu pod kontrolou, ale hroziaca tretia vlna môže prísť, čo nevidieť. Zareagovali na to aj vo futbalovom klube Spartak Trnava.

Ilustračný obrázok k článku Sú pripravení na tretiu vlnu: Futbalisti Spartaka sa boli dať ZAOČKOVAŤ! FOTO
8
Galéria
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Na vakcínu vyrazili ešte v nedeľu a v boji proti ochoreniu Covid-19 sa nechali zaočkovať vo veľkokapacitnom očkovacom centre na Strednej zdravotníckej škole v Trnave.

Keďže už väčšina hráčov na očkovaní bola, teraz svojich kolegov doplnili tí, čo ešte neboli na prvej dávke.

„Chceli by sme poďakovať Trnavskému samosprávnemu kraju, ako aj zdravotníckemu personálu za prístup, organizáciu a pomoc pri očkovaní. Vakcinácia bola dobrovoľná, no som rád, že väčšina kádra sa zaočkovala. Chceme sa čo najskôr vrátiť do normálneho života a hrať futbal pred fanúšikmi,“ uviedol pre portál trnavského Spartaku hlavný kouč Michal Gašparík.

„Očkovanie vnímame ako prejav zodpovednosti a veríme, že nám to umožní ľahšie fungovanie a cestovanie, a v čo najväčšej možnej miere sa budeme chrániť, obzvlášť teraz, keď nás čakajú zápasy v zahraničí,“ dodal Gašparík.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Ďalšie aktuálne témy

Pichli im vakcínu
8
Galéria
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj
Zdroj: trnava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM