Monika Hanigovská Rôzne

Súťaž o najkrajšie mesto Slovenska? Vieme, ako napokon dopadla Trnava

Po niekoľkomesačnom boji sa dostavil konečný výsledok. Vieme, ako dopadla Trnava v súťaži Najkrajšie mesto a obec Slovenska.

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšie mesto Slovenska? Vieme, ako napokon dopadla Trnava
Foto: Monika Hanigovská / Zdroj: Dnes24.sk

Sedem mesiacov verejnosť hlasovala na internetovom portáli Slovakregion v súťaži Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016. A konečné výsledky sú už známe. Ako napokon dopadla Trnava?

Kým v minulom roku naše mesto obsadilo 37. miesto, tento rok túto pozíciu už nedokázalo obhájiť. Definitívne výsledky tohtoročnej súťaže sú už známe a môžeme definitívne povedať, že Trnava sa tento rok v umiestnení prepadla o niekoľko pozícií.

Podľa výsledkov hlasovania sa naše mesto v spomínanej súťaži umiestnilo na 54. priečke. A to v konkurencii 140 miest z celého Slovenska.

Čo samotný vrchol rebríčka? Víťazom hlasovacej súťaže sa stala Spišská Nová Ves, druhú priečku obsadila Levoča, bronzová patrí Bardejovu. Na štvrtom mieste sa ocitol Púchov a top päťku najkrajších miest uzatvára minuloročný víťaz Prievidza. Oficiálne verejné odovzdávanie cien sa bude konať v januári 2017 vo Výstavisku Incheba v Bratislave.

Prečítajte si tiež: TOP 10 najkrajších miest a obcí Slovenska: Ako dopadla vaša domovina?

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM