Monika Hanigovská Rôzne

Tieto vás zaujali najviac: Najčítanejšie články z Trnavy aj okolia

Týždeň prebehol ako voda a s ním aj množstvo udalostí. Pozrite si päticu článkov, ktorá vás zaujala najviac.

Ilustračný obrázok k článku Tieto vás zaujali najviac: Najčítanejšie články z Trnavy aj okolia
Zdroj: TASR/Dnes24.sk

Atmosféra v piesni aj v príhovore Bezáka

Ľudia vyšli do ulíc po štvrtýkrát za slušné Slovensko. Na zhromaždení sa čítalo niekoľko silných príhovorov. Vystúpilo aj niekoľko známych osobností, herec Vladimír Oktavec, jedna z tvárí a hlavných protagonistov „trnavského novembra“ ale aj emeritný arcibiskup Róbert Bezák, ktorý podľa vlastných slov vystúpil ako občan. Pozrite si atmosféru v OBRAZOCH, vypočujte si vo VIDEU pieseň skomponovanú pre Kuciaka aj príhovor R. Bezáka.

Trnavská stredná škola zahviezdila

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) zverejnil najnovšie rebríčky základných a stredných škôl na Slovensku. Do hodnotenia sa zapojili aj trnavské školy. Najviac zahviezdila SOŠ v Trnave!

Mesto bude oslavovať

Trnava sa pripravuje na veľký sviatok. Mesto oslávi 780. výročie udelenia kráľovských výsad. Trnavská radnica informuje o lákavých akciách na najbližšie mesiace. Pozrite všetky lákadlá.

Kráľovstvo ako z iného sveta

Vychutnajte si jedinečnú prírodnú krásu, ktorá sa len tak nevidí. Sintrové záclony a jazierka, vodopády a omnoho viac ponúka jaskyňa pri Smoleniciach. Na odvážnych čakajú aj netopiere, krásne FOTO v prekliku.

Odbory v Trnave nevylučujú štrajk

V trnavskej automobilke PSA Groupe Slovakia sa odbory nedohodli na platoch. Napriek tomu, že sa zmluvné strany stretli osemkrát. Odbory sa vyjadrili k situácii jasne.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM