Dominika Handzušová Rôzne

Trnavská športová hala sa zmení na herňu: Blížia sa FestHry

Vymeňte technologické zázraky za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych pri jednom stole. Pozrite sa, čo všetko vás čaká na festivale hier, hračiek a zábavy.

Ilustračný obrázok k článku Trnavská športová hala sa zmení na herňu: Blížia sa FestHry
Zdroj: TASR

Stovky moderných spoločenských hier, nafukovacie atrakcie, stavebnice a hračky. Mestská športová hala v Trnave sa od 6. do 8. februára zmení na obrovskú herňu.

Pre starších i mladších

„Spoločensko-herné podujatie je určené prioritne deťom, rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť smartfón, tablet, či iné technologické zázraky za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri jednom stole,“ lákajú na FestHry organizátori z Mestskej rady mládeže v Trnave a Mesta Trnava. Sľubujú neopakovateľnú atmosféru plnú smiechu, súťaživosti a emócií.

Hry budú pripravené pre všetky vekové kategórie a na svoje si tak prídu deti, študenti aj rodičia a dôchodcovia.

Popri hrách aj veda a kreatívna ulička

Organizátori pripravili sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, pre najmenšie deti budú zabezpečené detské kútiky. Starší návštevníci sa môžu tešiť na stolný futbal, hokej, biliard, šach a rôzne sprievodné súťaže o zaujímavé ceny. Súčasťou festivalu opäť budú predajcovia prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier. Tohtoročnou novinkou bude handmade pasáž, tzv. zlatá ulička a malá putovná vedecká výstava.

Festival bude otvorený v piatok 6. februára od 15:00 hod. do 20:00 hod., v sobotu od 10:00 hod. do 20:00 hod. a v nedeľu 8. februára od 14:00 hod. do 20:00 hod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM