Rôzne

Trnavská župa láka na Deň otvorených dverí: Tešte sa na výstavu LEGA aj chill-out zónu

Máte už program na najbližší víkend? Možno aj vás zláka program, ktorý si pripravilo vedenie kraja.

Ilustračný obrázok k článku Trnavská župa láka na Deň otvorených dverí: Tešte sa na výstavu LEGA aj chill-out zónu
Zdroj: Trnavský samosprávny kraj

Deň otvorených dverí úradu trnavskej župy sa blíži. Vedenie kraja pripravilo bohatý program na sobotu 25. júna v čase od 9.00 do 13.00 hodiny.

„Pre návštevníkov tretieho ročníka tohto podujatia bude pripravené predstavenie činnosti jednotlivých odborov úradu a župných organizácií," informuje Trnavský samosprávny kraj.

Program pre všetkých

Návštevníkov všetkých vekových kategórií poteší aj bohatý sprievodný program v priestoroch na Starohájskej 10 v Trnave.

„Otvorený župný úrad pre nás nie je len prázdnym heslom. Napĺňame ho už päť rokov konkrétnymi skutkami. Otvorili sme sa verejnej kontrole, zaviedli sme transparentné výberové konania a zefektívnili sme verejné obstarávania. Po tretíkrát ponúkneme obyvateľom možnosť nahliadnuť do zákulisia a zapojiť sa do diania v kraji. Ukážeme im naše priestory a aktivity. Pripravili sme atraktívny program pre všetky vekové kategórie. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážku zasadnutia krajského zastupiteľstva, kultúrny program a aj malé občerstvenie. Všetkých srdečne pozývam stráviť príjemnú sobotu,“ cituje web kraja slová trnavského župana Jozefa Viskupiča.

Prečítajte si tiež

Na toto sa môžeme tešiť

A čo všetko čaká na návštevníkov? Z blízka si budú môcť pozrieť novú techniku Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja, chýbať nebudú ani ručné výrobky zariadení sociálnych služieb alebo aj ďalekohľad z Hvezdárne a planetária Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci.

„Predstavia sa aj župné stredné školy so zameraním na zdravotníctvo, poľnohospodárstvo či dopravu. Župa pripravila aj tvorivé dielne či výstavu z LEGA. Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pre návštevníkov podujatia pripravila oddychovú chill-out zónu," láka vedenie kraja.

Navštíviť budete môcť aj kanceláriu trnavského župana Jozefa Viskupiča, ktorý privíta účastníkov podujatia spolu s vicežupanmi a poslancami.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM