Krimi

V centre Trnavy sa uspokojoval starší muž: Skončil v cele

Starší muž si mal počas bieleho dňa sadnúť na lavičku na námestí a začať sa uspokojovať rukou. Pobúrení okoloidúci privolali políciu.

Ilustračný obrázok k článku V centre Trnavy sa uspokojoval starší muž: Skončil v cele
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti obvinili 62-ročného muža, ktorý sa mal v Trnave odhaľovať a nevhodne sa sexuálne správať na verejnosti. Muž si mal počas dňa sadnúť na lavičku pri fontáne na Námestí SNP a vzápätí sa mal začať pred okoloidúcimi ľuďmi uspokojovať rukou, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Prečítajte si tiež

Polícia muža preveruje aj v súvislosti s ďalšími nahlásenými podobnými prípadmi. Na správanie muža upozornili mestskú políciu dve mamičky s kočíkmi. Mestskí policajti ho na mieste obmedzili na osobnej slobode a prípad oznámili na políciu. Hliadka si osobu prebrala a po vykonaní potrebných úkonov ju eskortovala na policajné oddelenie.

Poverený policajt muža obvinil z prečinu výtržníctva. V zmysle zákona mu môže hroziť trojročný pobyt vo väzení. Policajti prípad riešili v tzv. superrýchlom konaní. Do rozhodnutia súdu bol obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM