Správy

V Trnave vzniká UNIKÁTNY projekt: Prepojí personalistov aj manažérov vzdelávania

Nový projekt ,má za cieľ nielen prepájať firmy v trnavskom regióne, ale aj poskytnúť priestor na zdieľanie skúseností.

Ilustračný obrázok k článku V Trnave vzniká UNIKÁTNY projekt: Prepojí personalistov aj manažérov vzdelávania
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Prepájanie personalistov, pracovníkov s ľudskými zdrojmi či manažérov vzdelávania z firemného prostredia v Trnave si dáva za cieľ novovznikajúci projekt Biznis Point.

Organizujú aj podujatie

Ponúkne možnosť vzájomnej spolupráce a nadväzovania dlhodobých firemných partnerstiev. Informoval o tom za organizátorov z občianskeho združenia (OZ) Lifestarter Norbert Chomistek.

„V spolupráci so vzdelávacím centrom Mysliteľňa – rozvoj pre biznis organizujeme v rámci projektu Učiaca sa Trnava podujatie k spoločnému dialógu o potrebách vzdelávania všetkých zamestnancov,“ uviedol.

Prečítajte si tiež

Čo je cieľom?

Cieľom je nielen prepájať firmy v trnavskom regióne, ale aj poskytnúť priestor na zdieľanie skúseností a nadväzovanie spolupráce v dlhšom časovom horizonte.

Prvé stretnutie bude v posledný februárový deň, ďalšie by sa mali uskutočniť na štvrťročnej báze a budú odrážať aktuálne témy týkajúce sa firemného vzdelávania a riešenia problémov súvisiacich so vzdelávaním dospelých.

Projekt Učiaca sa Trnava už od roku 2020 podporuje celoživotné učenie (sa) v regióne a prepája jednotlivých aktérov v oblasti vzdelávania, pričom v spolupráci s mestom Trnava stojí aj za členstvom do medzinárodnej siete učiacich sa miest UNESCO. Jeho činnosť spočíva predovšetkým v organizovaní rôznych podujatí popularizujúcich vzdelávanie a nových edukačných príležitostí.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM