Krimi

V Trnavskom kraji vyčíňal pivničný fantóm: UIakomil sa aj na slivovicu, FOTO

V rukách polície skončil len 25-ročný Patrik. Vykradnúť mal trinásť pivníc.

Ilustračný obrázok k článku V Trnavskom kraji vyčíňal pivničný fantóm: UIakomil sa aj na slivovicu, FOTO
6
Galéria

Kriminalisti zo Senice obvinili muža, ktorý vykradol 13 pivníc. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Policajti na prípadoch začali pracovať a pri ohliadke miesta činu majitelia nahlásili krádeže bicyklov, pracovných naradí, rybárskych a športových potrieb.

Z jednej z pivníc bolo odcudzených aj niekoľko desiatok litrov alkoholu rôznych značiek a dva desaťlitrové demižóny slivovice.

„Podľa vyjadrenia majiteľa mu tak len na samotnom alkohole spôsobil škodu vo výške 900 eur. Policajti nakoniec zadokumentovali až 13 vykradnutých pivníc a majitelia si celkové škody vyčíslili takmer na 3 500 eur,“ uviedla polícia.

Vyšetrovateľka 25-ročného Patrika obvinila z prečinu porušovania domovej slobody a prečinu krádeže, za ktoré mu hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov.

„Obvinený si veci z krádeže postupne prenášal do garáže na ulici Ružová. Ako nakoniec vysvitlo, muž vykrádal pivnice v okruhu približne kilometer od garáže. Niektoré z vecí stihol predať. Tie, ktoré sa policajtom podarilo zaistiť, vrátime pôvodným majiteľom,“ doplnila polícia.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež

PIVNIČNÝ FANTÓM PAŤO ODHALENÝ NAKRADOL VECI ZA TAKMER 3500 EUR Senickí kriminalisti obvinili muža z 13 krádeží, z...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Thursday, January 28, 2021
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM