Krimi

Veľká pátracia akcia na Váhu: Na pomoc prišla aj poriečna polícia, FOTO

Trnavská polícia pokračuje v pátraní po nezvestnom Tomášovi. Do akcie sa zapojili dobrovoľníci aj poriečna polícia.

Ilustračný obrázok k článku Veľká pátracia akcia na Váhu: Na pomoc prišla aj poriečna polícia, FOTO
8
Galéria

Polícia pokračuje v rozsiahlom pátraní po 31-ročnom Tomášovi zo Serede. Informuje o tom trnavská polícia na sociálnej sieti.

V utorok 23. februára sa do akcie zapojili aj členovia poriečnej polície, ktorí prehľadávajú koryto a brehy Váhu. Ďalšia skupina zasahuje podľa polície na súši, a to najmä v okolí Vinohradov nad Váhom a Šintavy.

„V teréne sú aj policajní kynológovia so služobným psami. Tomáša hľadajú spolu s nami aj dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce,“ uviedla trnavská polícia.

„Tomáš naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok, 18.2. krátko pred 19:00 hodinou. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom u svojej starej mamy. Odtiaľ neskôr odišiel na svojom aute Škoda Fabia na neznáme miesto. Nikto z blízkych sa s ním odvtedy nedokázal spojiť,“ opisuje prípad polícia.

Jeho auto našli policajti zaparkované a uzamknuté neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič. Policajné hliadky už spolu so psovodom a služobným psom prepátrali okolie.

Tomáš Kuchynka je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. „Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky,“ dodáva polícia.

Ak ste muža videli alebo viete, kde by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež

Veľká pátracia akcia na Váhu: Na pomoc prišla aj poriečna polícia, FOTO
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM