Rastislav Búgel Krimi

Z vystaveného auta zmizla dotyková obrazovka: Polícia hľadá muža z kamerových záznamov!

Trnavská polícia sa opäť obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní. Hľadajú podozrivého, ktorý mal z auta v predajni zobrať dotykovú obrazovku.

Ilustračný obrázok k článku Z vystaveného auta zmizla dotyková obrazovka: Polícia hľadá muža z kamerových záznamov!
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý je podozrivý z krádeže LCD displeja tzv. touch screenu z trnavskej predajne áut. „V utorok, 22. 9. prišiel niekoľko minút po 14.00 h do predajne na Ulici Nitrianskej. Ako bežný zákazník si najskôr prezrel vystavené vozidlá a potom si sadol zo strany spolujazdca do auta Škoda Octávia Scout, hnedej metalízy. Vo vozidle zotrval niekoľko minút a potom prešiel k ďalšiemu vozidlu, ktoré je vidno na záberoch. Kontrolou vozidiel pracovníci neskôr zistili, že v hnedej Škode chýba „touch screen“ k rádiu v hodnote 547 eur,“ informuje Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia má aj opis muža. „Pravdepodobne ide o mladého muža vo veku 20 až 25 rokov, s nakrátko ostrihanými vlasmi tmavej farby. Na záberoch ho vidno v bielom krátkom tričku vpredu s tmavšou potlačou, v bledých rifľových nohaviciach. Na nohách mal obuté biele tenisky s tmavým pruhom po stranách,“ informuje hovorkyňa Linkešová.

Už tradične môžete v prípade, že poznáte muža zo záberov, kontaktovať policajnú linku 158.

Z vystaveného auta zmizla dotyková obrazovka: Polícia hľadá muža z kamerových zá
7
Galéria
Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM